بازسازی خانه عظیمیه – شرکت بازسازی ساختمان در کرج

بازسازی خانه عظیمیه کرج 3

بازسازی آپارتمان در عظیمیه کرج یکی از نمونه کارهایست که در این قسمت از مجله سروچین به آن میپردازیم. عظیمیه که به عنوان شهرک رسالت نیز شناخته میشود از مناطق قدیمی کرج و در شمال شرقی آن واقع شده است. در محله عظیمیه علاوه بر ساختمان های مسکونی بسیاری از مراکز تجاری و اداری کرج نیز قرار دارد. از اینرو بازسازی تمامی ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری در آن رونق زیادی دارد.

پیش شروع به بررسی ویژگی های این منزل بازسازی شده در عظیمیه به اطلاع میرسانیم که شرکت بازسازی ساختمان سروچین با در اختیار داشتن مجرب ترین گروه بازسازی خانه و طراحی دکوراسیون داخلی آماده ارائه تمامی خدمات بازسازی به شما عزیزان میباشد. میتوانید سایر نمونه کارها را در لینک زیر ببینید.

برآورد هزینه بازسازی خانه، اطلاعات تماس جهت مشاوره بازسازی ساختمان و جدول برندهای پرفروش در پروژه‌های بازسازی

تخمین هزینه بازسازی ساختمان

تخمین هزینه ساخت کابینت

تماس با کارشناسان سروچین

مهندس منصور سیف الهی طرقی ۰۹۱۲۲۰۹۱۹۴۰

مهندس حسن سیف الهی طرقی ۰۹۳۰۲۰۹۱۹۲۰

بازسازی آپارتمان در عظیمیه کرج

آپارتمان بازسازی شده واقع در محله عظیمیه کرج و با متراژ ۱۵۰ متر مربع میباشد. دارای سه اتاق خواب بوده و بازسازی در سبک نئوکلاسیک صورت گرفته است. (جهت آشنایی با انواع سبک های معماری طراحی دکوراسیون داخلی را بخوانید). بازسازی این منزل شامل بازسازی آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و هال میباشد. زمان تحویل پروژه نیز تیر سال هزار و چهارصد بوده است. به طور خلاصه برای بازسازی کف ساختمان از سرامیک ۱۲۰*۶۰ استفاده شده و کابینت ها نیز MDF خام با پوشش رنگ پلی اورتان میباشد. به طور کلی این پروژه یکی از کارهای لوکس و با هزینه نسبتاً بالایی بوده است. سایر نمونه کارها را در بازسازی خانه کرج ببینید.

بازسازی آشپزخانه عظیمیه کرج

همانطور که بیان شده خانه به سبک نئوکلاسیک بازسازی شده است. آشپزخانه نیز طبق همین قائده بوده و کابینت ها در سیک نئوکلاسیک طراحی و اجرا شده اند. به همین دلیل تلاش شده تا تقارن مورد نیاز این سبک در طراحی کابینت حفظ شود. جهت کاهش نیاقتن فضای رفت و آمد، کانتر از یک جهت فضای نشستن دارد. صفحه کانر سنگ مصنوعی یا کوارتز میباشد که کمی ابزار خورده است.

بازسازی آشپزخانه عظیمیه کرج
بازسازی آشپزخانه عظیمیه کرج

هزینه تمام شده برای کابینت بدون صفحه در حدود ۱۵۰ میلیون تومان و هزینه صفحه کابینت نیز در حدود ۶۰ میلیون تومان بوده است. مجموع هزینه این دو مبلغ ۲۱۰ میلیون تومان میباشد که همانطور که بیان شده هزینه بالایی برای کابینت است. این مبلغ بدون درنظر گرفتن برخی تجهیزات مانند فر و مایکروفر وکار است.

در فضای بین کابینتی از کاشی های ۲۰*۱۰ استفاده شده است که هزینه آن در حدود ۱۵۰ هزار تومان برای هر متر است.

بر روی کانتر یک عدد پریز توکار نصب شده که قیمت آن در حدود دو میلیون تومان میباشد.

بازسازی سالن پذیرایی، نهارخوری و اتاق خواب

فضای نهارخوری در کنار آشپزخانه قرار دارد. یک کنسول در جلو آینه کاری صورت گرفته در این فضا قرار گرفته و میز نهارخوری نیز در کنار آنها قرار میگیرد.

بازسازی خانه عظیمیه کرج 1
کناف کاری و نورپردازی

هزینه این آینه کاری در حدود ۳٫۵ میلیون تومان بوده است.

کف سالن با سنگ از برند ایرانی ازنا با اندازه ۱۵۰*۱۵۰ پوشیده شده که از جنس چینی (شیشه) میباشد. هزینه این نوع سنگ یک میلیون تومان برای هر متر میباشد. این مبلغ بدون در نظر گرفتن هزینه حمل، اجرت نصب و چسب مخصوص میباشد.

ابزارهای روی دیوار پلی ارتان میباشد که در برخی نقاط آینه کاری صورت گرفته است.

هزینه کل ابزارها (شامل سالن و اتاق خواب ها) مبلغ ۲۰ میلیون تومان میباشد.

میز تلویزیون نیز با پلی اورتان طراحی شده است.

بازسازی خانه عظیمیه کرج

کلیه کمد ها نیز پلی اورتان میباشد. (ام دی اف خام با پوشش رنگ پلی اورتان)

کف اتاق کودک موکت میباشد.

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

در حمام مهمان روشویی سنگی با هزینه ۱۰ میلیون تومان نصب شده است. شیرآلات آن برند NOBILI میباشد. که برای مثال هزینه یک دوش آن به طور کامل در حدود هفت میلیون تومان میباشد.

قسمت قهوه ای رنگ حمام مهمان اسلب میباشد و هزینه آن در حدود ۱۰ میلیون تومان بوده است. مابقی حمام سرامیک ۱۲۰*۶۰ میباشد.

بازسازی آپارتمان عظیمیه کرج
کابینت هایگلاس ترکیب با فرامید

سرویس بهداشتی مهمان طرح کاشی تبریز میباشد. روشویی آن از شرکت گلزار اتصال و در سبک نئوکلاسیک میباشد.

روشویی سرویس بهداشتی اتاق مستر از شرکت پرشین سنگ تهیه شده است. و دیوار حمام مستر نیز اسلب سرامیک میباشد.

مبلغ نهایی بازسازی این ساختمان ۱۵۰ متری در حدود ۸۰۰ میلیون تومان بوده است.

در این قسمت یکی دیگر از پروژه های بازسازی خانه در کرج، به همراه برخی هزینه ها بیان شد. همکاران ما در بخش تحریریه گروه بازسازی ساختمان سروچین تلاش میکنند تا با بیان ریز هزینه های پروژه های بازسازی گوناگون، برآورد و تخمین هزینه بازسازی منزل شما را ساده تر کنند. با مطالعه ریز هزینه های پروژهای مختلف در بخش بازسازی خانه میتوانید با قیمت های بخش های مختلف بازسازی از تعویض و نصب کابینت گرفته تا کناف کاری و بازسازی سرویس بهداشتی آشنا شوید.

شرکت سروچین با در اختیار داشتن برترین طراحان و پیمانکاران اجرایی آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات بازسازی ساختمان در تهران به شما عزیزان میباشد. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید و یا هرگونه سوالی در مورد بازسازی خانه در ذهن شماست اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برآورد هزینه بازسازی خانه، اطلاعات تماس جهت مشاوره بازسازی ساختمان و جدول برندهای پرفروش در پروژه‌های بازسازی

تخمین هزینه بازسازی ساختمان

تخمین هزینه ساخت کابینت

تماس با کارشناسان سروچین

مهندس منصور سیف الهی طرقی ۰۹۱۲۲۰۹۱۹۴۰

مهندس حسن سیف الهی طرقی ۰۹۳۰۲۰۹۱۹۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *