بازسازی ساختمان سعادت آباد

بازسازی خانه سعادت آباد 1

با یکی دیگر از نمونه‌کارهای بازسازی ساختمان در سعادت آباد و طراحی دکوراسیون داخلی آن همراه با شما عزیزان هستیم. در ادامه میتوانید تصاویر بازسازی این خانه ۱۳۰ متری را همراه با ارائه برخی هزینه ها مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

پیش از بررسی هزینه های بازسازی خانه در سعادت آباد به اطلاع میرسانیم گروه بازسازی سروچین با در اختیار داشتن متخصصین باتجربه طراحی و اجرا آماده بازسازی ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری در کلیه مناطق غرب تهران از جمله سعادت آباد و شهرک غرب می‌باشد.

برآورد هزینه بازسازی خانه، اطلاعات تماس جهت مشاوره بازسازی ساختمان و جدول برندهای پرفروش در پروژه‌های بازسازی

تخمین هزینه بازسازی ساختمان

تخمین هزینه ساخت کابینت

تماس با کارشناسان سروچین

مهندس منصور سیف الهی طرقی ۰۹۱۲۲۰۹۱۹۴۰

مهندس حسن سیف الهی طرقی ۰۹۳۰۲۰۹۱۹۲۰

مشخصات کلی آپارتمان بازسازی شده در سعادت آباد

آپارتمان مذکور به مساحت ۱۳۰ متر مربع و دارای سه اتاق خواب میباشد. زمان تحویل پروژه تابستان ۱۴۰۰ بوده است. جهت پوشش کف ساختمان از لمینت ایرانی و کف آشپزخانه نیز از سرامیک استفاده شده است. کابینت ها ام دی اف و صفحه کابینت نیز کوارتز میباشد. در این واحد پلان کلی خانه تغییرات زیادی داشته است. ساختمان طبقه اول میباشد.

کابینت سازی سعادت آباد 1

محل کنونی آشپزخانه، اتاق خواب بوده است. در کنار آن نیز اتاق خواب کوچک دیگری قرار داشت. در هرکدام نیز یک حمام بسیار کوچک قرار داشت. همانطور که در تصاویر مشاهده میشود یکی از اتاق ها تبدیل به آشپزخانه شده است. اتاق دیگر نیز به اتاق خواب مستر تبدیل شده. برای این کار سرویس بهداشتی موجود در آن کمی بزرگتر شده است. از آنجا که این اتاق سایز کوچکی داشت، سرویس خواب آن به صورت جمع شونده طراحی و اجرا شده است.

آشپزخانه قبلی آپارتمان نیز به اتاق خوابی با ابعاد مناسب تبدیل شده است.

از آنجا که به علت تغییر ارتفاع موجود، سقف آشپزخانه کوتاهتر از استاندار بود، کابینت های ورودی آن بلند بوده و تا سقف کشیده شده است. و در ادامه آن با طراحی پلکانی و ایجاد حجم های توخالی از کوتاه به نظر رسیدن سقف آشپزخانه جلوگیری میکند.

بازسازی خانه سعادت آباد قبل
قبل از بازسازی آشپزخانه

پنجره موجود در انتهای سالن رو به حیاط بوده و به صورت دو پنجره کوچک بود، که به یک پنچره بزرگ و یکپارچه تبدیل شده است. شومینه کنار آن نیز حذف شده و یک شومینه دکوراتیو برقی در میان سالن اضافه شده است. حد فاصل تی وی روم و پذیرایی با این شومینه مشخص شده است.

بازسازی خانه سعادت آباد 3

برخی هزینه های بازسازی ساختمان در سعادت آباد

در این واحد تعدادی ابزار پلی اورتان روی دیوار و سقف اجرا شده است. هزینه مجموع آنها در حدود ۱۵ میلیون تومان بوده است. قیمت شومینه برقی با توجه به ابعاد آن در حدود ۶ الی ۷ میلیون تومان میباشد. هزینه خرید لمینت کف ساختمان ۲۰۰ هزار تومان برای هر متر بوده است. کف آشپزخانه سرامیک بوده و بین کابینتی نیز سرامیک ۱۲۰*۶۰ میباشد. درب های ام دی اف با رنگ پلی اورتان بوده و کابینت نیز ام دی اف AGT میباشد.

هزینه یک دست کامل دوش شودر که در حمام استفاده شده در حدود ۴ میلیون تومان میباشد.

بازسازی سرویس بهداشتی سعادت آباد 1

سایر تصاویر پروژه

بازسازی ساختمان همراه با سروچین

در این قسمت هزینه های یکی دیگر از پروژه های بازسازی خانه در غرب تهران (سعادت آباد)، به همراه ریز قیمت بیان شد. همکاران ما در بخش تحریریه گروه بازسازی ساختمان سروچین تلاش میکنند تا با بیان ریز هزینه های پروژه های بازسازی گوناگون، برآورد و تخمین هزینه بازسازی منزل شما را ساده تر کنند. با مطالعه ریز هزینه های پروژهای مختلف در بخش بازسازی خانه میتوانید با قیمت های بخش های مختلف بازسازی از تعویض و نصب کابینت گرفته تا کناف کاری و بازسازی سرویس بهداشتی آشنا شوید.

شرکت سروچین با در اختیار داشتن برترین طراحان و پیمانکاران اجرایی آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات بازسازی ساختمان در شمل و غرب تهران به شما عزیزان میباشد. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید و یا هرگونه سوالی در مورد بازسازی خانه در ذهن شماست اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *