بازسازی خانه در تهران

بازسازی خانه تهران

بازسازی خانه در تهران را به بهترین ها بسپارید

بازسازی خانه در تهران امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. شاید یکی از مهم ترین دلایل آن هزینه گزاف منازل در شهر تهران باشد. شرکت مهندسی سروچین به عنوان پیمانکار بازسازی خانه در تهران در تمامی مراحل نوسازی خانه شما در کنار شما هستیم. ما تلاش میکنیم با ارائه کیفیت برتر و قیمت رقابتی و ارزان رضایت کامل شما را جلب کنیم. ما در گروه سروچین در تمامی مناطق تهران از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب با برترین طراحان و تیم های اجرایی در خدمت شما عزیزان هستیم. اگر هرگونه سوالی در مورد خدمات ما داشته و یا نیاز به مشاوره رایگان و برآورد هزینه نوسازی دارید، بسیار خوشحال خواهیم شد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برآورد هزینه بازسازی خانه، اطلاعات تماس جهت مشاوره بازسازی ساختمان و جدول برندهای پرفروش در پروژه‌های بازسازی

تخمین هزینه بازسازی ساختمان

تخمین هزینه ساخت کابینت

تماس با کارشناسان سروچین

مهندس منصور سیف الهی طرقی ۰۹۱۲۲۰۹۱۹۴۰

مهندس حسن سیف الهی طرقی ۰۹۳۰۲۰۹۱۹۲۰

با بازسازی اصولی خانه در تهران میتوان با هزینه های بسیار کمتر نسبت به خرید خانه نو، منزلی زیبا، شیک و مدرن داشت. اصولاً زیرساخت های یک خانه چه بتونی باشد چه فلزی تا مدت های زیادی قابل استفاده بوده و به آسانی از بین نمیرود. حال میتوان با بازسازی داخلی خانه و در صورت نیاز طراحی و باز سازی نمای بیرونی، آن را تبدیل به منزل گاهی نو و زیبا کرد.

چرا بازسازی خانه را به شرکت های معتبر بسپاریم؟

خرید خانه در تهران یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های زندگی محسوب میشود. هنگامی که منزلی برای سکونت خود و خانواده تان خریداری میکنید، مهم است که آنجا را مطابق با میل و سلیقه تان طراحی و بازسازی نمایید. برای این کار شما به شرکتی نیاز دارید که بتوانید در تمامی مراحل پروژه بازسازی به طراحان و مسئولان اجرایی آن اعتماد کنید. برای مثال یک نقاش خوب ساختمانی، دیوارها را بگونه ای رنگ آمیزی میکند که تا مدت ها ترک روی رنگ ها ایجاد نشود و نیاز به رنگ آمیزی مجدد نباشد. این مثال را میتوان به تمامی مراحل بازسازی خانه های تهران تعمیم داد.

از این رو به شما پیشنهاد میکنیم که شرکت های معتبر بازسازی را انتخاب کرده و  قبل از عقد قرارداد بازسازی نمونه کارهای آن شرکت را ببینید.

سنگ بنای شرکت مهندسی سروچین بر اساس رضایتمندی مشتری و پایبندی به اصول ایمنی ساختمان میباشد. مجموعه سروچین متشکل از مجرب ترین افراد نوسازی و بازسازی خانه در شهر تهران میباشد. هنگامی که با مجموعه ما تماس گرفتید اطمینان داشته باشید که در تمامی مراحل پروژه تا جلب رضایتمندی کامل شما، در کنار شما کارفرمایان عزیز هستیم.

ما در مجموعه سروچین مجرب ترین افراد را جهت انواع موارد بازسازی ساختمان به شما معرفی میکنیم. برخی از خدمات ما عبارتند از:

طراحی داخلی خانه – بازسازی منازل از صفر تا صد – تعویض و نصب انواع کف پوش – تخریب و دیوار کشی مجدد – تعویض سرامیک کف – انواع سقف کاذب تایل و کناف – تخریب شومینه – بازسازی آشپزخانه – بازسازی اتاق خواب – بازسازی سرویس بهداشتی – بازسازی پذیرایی و بسیاری موارد دیگر

هزینه بازسازی خانه در تهران

همانطور که میدانید بازسازی خانه در شهر تهران بسته به نوع بازسازی، متریال مورد استفاده، متراژ و بسیاری موارد دیگر بسیار متغییر است. با این حال ما محدودیت بودجه بسیاری از افراد را درک میکنیم و تلاش میکنیم درعین حفظ کیفیت قیمتهای ارزان و رقابتی به شما کارفرمایان عزیز ارائه دهیم. جهت مشاوره رایگان و برآورد قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ما در بخش دیگری به تفضیل در زمینه هزینه بازسازی منزل صحبت کرده و لیست قیمت ها را ارائه داده ایم. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به بخش بازسازی ساختمان تهران از ریز هزینه ها آگاه شوید.

چند پروژ بازسازی در تهران خانه قبل و بعد

بازسازی ساختمان تهران قبل و بعد
نمونه پروژه بازسازی ساختمان در تهران قبل و بعد

همانطور که در تصویر بالا قبل و بعد از انجام پروژه بازسازی را مشاهده میکنید، میخواهیم به چند نکته در مورد این پروژه اشاره کنیم:

  • تخریب دیوار آشپرخانه موجب به وسعت بیشتر فضای خانه شده و باعث دلباز شدن و یکپارچه شدن آن شده است.
  • تغییر رنگ دیوارها و کفپوش موجب بزرگ شدن محیط و روشنی بیشتر فضا شده است.
  • تخریب دیوار کوتاه کنار راه پله و جایگزینی آن با شیشه باعث دید بیشتر و ایجاد فضایی باز شده است

چند نمونه بازسازی قبل و بعد از انجام کار را ببینید: