بازسازی خانه در غرب تهران

بازسازی ساختمان در غرب تهران را از ما بخواهید

شرکت مهندسی سروچین آماده اجرای پروژه بازسازی خانه، آپارتمان، خانه های ویلایی و واحد های مسکونی، تجاری، اداری در کلیه مناطق غرب تهران میباشد. ما تلاش میکنیم با استفاده از تجارب کارشناسان طراحی دکوراسیون و همچنین متخصصین اجرایی خود بهترین کیفیت را به شما عزیزان ارائه کنیم. هدفت ما حفظ کیفیت پروژه همزمان با ارائه مناسب ترین قیمت ها میباشد. ما تلاش میکنیم برترین پیمانکار بازسازی ساختمان در غرب تهران باشیم. شرکت سروچین آماده ارائه کلیه خدمات بازسازی در مناطق اکباتان، پونک، جنت آباد، فردوس، مرزداران، شهرک غرب، سعادت آباد، شهران و سایر مناطق غربی تهران میباشد. چنانچه هرگونه سوالی در زمینه نوسازی ساختمان دارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برآورد هزینه بازسازی خانه، اطلاعات تماس جهت مشاوره بازسازی ساختمان و جدول برندهای پرفروش در پروژه‌های بازسازی

تخمین هزینه بازسازی ساختمان

تخمین هزینه ساخت کابینت

تماس با کارشناسان سروچین

مهندس منصور سیف الهی طرقی ۰۹۱۲۲۰۹۱۹۴۰

مهندس حسن سیف الهی طرقی ۰۹۳۰۲۰۹۱۹۲۰

پروژه های بازسازی در غرب تهران


مراحل بازسازی خانه و ساختمان در غرب تهران

مراحل بازسازی ساختمان غرب تهران

۱-هدف گذاری

پیش از بازسازی خانه و آپارتمان اول از همه باید بدانید که هدف شما از این کار چیست؟ فروش، اجاره یا سکونت؟ یا شاید بخواهید یک واحد مسکونی را به تجاری یا اداری تغییر کاربری دهید و یا برعکس! تصمیمات شما با توجه به پاسخ به این سوال میتواند متفاوت باشد.

۲-طراحی

بسیاری افراد که تصمیم به بازسازی ساختمان دارند خود شروع به آزمون و خطا کرده و طرحی را انتخاب میکنند. چنانچه تجربه‌ای در این زمینه ندارید، قویاً پیشنهاد میکنیم از یک طراح حرفه‌ای بخواهید که طراحی دکوراسیون داخلی شما را انجام دهد. مطمئن باشید هزینه این کار از ریسک نامطلوب شدن نتیجه کار بسیار بیشتر است.

۳-برنامه ریزی و برآورد هرینه و زمان

اگر تجربه کار بارسازی خانه را ندارید، به احتمال زیاد هرینه کار بیشتر از آنچه تصور میکنید میشود. به همین دلیل قبل از شروع به اجرای پروژه حتماً برآورد نسبتاً دقیقی از هزینه ها داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است در میان پروژه بودجه شما به اتمام برسد و باعث طولانی شدن کار و فرسوده شدن شما شود.

۴- قرارداد

بستن قرارداد بسیار مهم میباشد. بدون قرارداد هزینه نکنید. داشتن قرارداد باعث میشود که در صورت بروز مشکل بتوانید از حق خود دفاع کنید.

۵- انتخاب پیمانکار مناسب و مجرب

میتوانید یک پیمانکار مناسب برای کل کار در نظر بگیرید و یا هر قسمت از کار را جداگانه به پیمانکاران مربوطه بسپارید. پیشنهاد ما گزینه اول است. زیرا اینگونه تمام مسئولیت بر عهده یک نفر میباشد و شما همه چیز را از یک مجموعه میخواهید. ولی در حالت دوم شما با اشخاص مختلفی سر و کار دارید و احتمال دارد هر شخص مسئولیت را گردن شخص دیگر اندازد. همچنین در نظر داشته باشید در هر روشی که انتخاب کردید، تنها به فاکتور قیمت فکر نکنید.

۶- نظارت

این مورد بویژه وقتی بازسازی را به چندین پیمانکار سپرده اید بسیار اهمیت دارد. اگر چندین نفر بر روی پروژه بازسازی منزل شما کار میکنند، حتماً توسط خودتان یا شخص معتمد دیگری بر عملیات اجرایی نظارت کنید. نتیجه کار چند استاد کار در کنار هم بدون نظارت، کاملاً رضایتبخش نمیشود.

۷- انتخاب مصالح مرغوب

در نظر داشته باشید که با انتخاب ارزان ترین مصالح نیاز به بازسازی مجدد را پس از مدت کوتاهی تشدید میکنید. در صورتی که تصمیم به اجرای پروژه بازسازی ساختمان به همراه گروه مهندسین سروچین را دارید، کارشناسان ما مشاوره لازم را جهت انتخاب باکیفیت ترین متریال با قیمت مناسب خدمت شما خواهند داد. در غیر این صورت حتماً فاکتور کیفیت متریال مورد استفاده را در نظر بگیرید.

۸- گارانتی

در نظر گرفتن خدمات پس از پروژه یکی از فاکتورهای مهم قرارداد بازسازی میباشد. حتی ایده آل ترین کارها ممکن است مشکلاتی داشته باشند. با در نظر گرفتن این فاکتور، در صورت بروز مشکل پیمانکار موظف است که مورد را برای شما برطرف کند.

هزینه بازسازی ساختمان غرب تهران

هزینه بازسازی ساختمان به موارد متعددی از جمله، مواردی که برای بازسازی در نظر دارید و نوع متریال مورد استفاده بستگی دارد. با این حال ما در مطلب دیگری به تفصیل و با بیان قیمت ها در زمینه هزینه های بازسازی خانه و ساختمان صحبت کرده ایم. در صورت نیاز به بازسازی ساختمان در تهران مراجعه فرمایید.

اجرای پروژه بازسازی خانه غرب تهران با هزینه کمتر و قیمت ارزان

با توجه به میزان بودجه شما روش هایی برای کمتر کردن هزینه ای بازسازی خانه وجود دارد. با ما همراه باشید تا چند مورد از آنها را مرور کنیم.

برچسب کابینت و کاشی
استفاده از برچسب های مخصوص درب کابینت و کاشی های چسبدار راهی مناسب جهت کاهش هزینه های بازسازی میباشد.

روش های بازسازی اقتصادی خانه و ساختمان

تلاش ما در این شیوه رسیدگی به ظاهر خانه و ساختمان میشود. تلاش میکنیم بدون آنکه متریال های موجود تعویض کنیم، با هزینه های کمتر آنها را زیبا کنیم. طبیعتاً در هر خانه اجزای اصلی دکوراسیون داخلی شامل مواردی چون آشپرخانه، اتاق ها، سرویس بهداشتی، حال و پذیرایی میشود. در این روش اگر رنگ دیوارها خراب شده یا پوسته کرده است، رنگ آنها را تغییر داده و یا از کاغذ دیواری استفاده میکنیم. اگر کف ساختمان شرایط مناسبی ندارد، از کفپوش ها که در واقع ارزانترین متریال کف هستند و یا از لمینت ها استفاده میکنیم. برای بازسازی آشپزخانه میتوانیم به جای تعویض کل کابینت ها، از روکش های مخصوص درب کابینت استفاده کنیم و یا فقط نسبت به تعویض درب ها اقدام کنیم.

برای بازسازی سرویس بهداشتی میتوانیم از کاشی های جدیدی استفاده کنیم که حالت برچسبی داشته و بر روی کاشی های قبلی قرار میگیرند. با این شیوه نیازی به کندن کاشی های قبلی نمیباشد.

البته لازم به ذکر است اینگونه روش‌ها زمانی مناسب است که شما به هر علتی بودجه کمتری برای بازسازی منزل در نظر گرفته اید. ولی در صورتی که بودجه کافی دارید توصیه میکنیم بازسازی نسبت به تعویض کابینت ها و یا کاشی ها اقدام کنید.

بازسازی آپارتمان در غرب تهران به صورت لوکس

در ادامه اگر بودجه بیشتر داریم میتوانیم کمی به جزئیات نیز توجه کنیم. برای مثال در صورت نیاز به تعویض درب های کابینت، از متریال با کیفیت تری استفاده کنیم. یا اگر لولای درب ها قدیمی هستند ، ایراد دارند و یا سر و صدا میکنند آنها را با جنس مرغوب تری تعویض کنیم.

در ادامه اگر میخواهید ظاهر بازسازی لوکس به نظر برسد ولی همچنان بودجه مصرفی را در حد کمی نگهدارید میتوانید این موارد را در نظر بگیرید.

برای کمی لوکس کردن فضا میتوانید از گچبری ها و ابزار های پیش ساخته استفاده کنید. در ادامه اگر فکر میکنید لوله ها قدیمی و آهنی هستند و احتمال بروز مشکل برای آنها وجود دارد، حتماً توصیه میکنیم که نسبت به تعویض آنها با لوله های جدید اقدام کنید. به یاد داشته باشید که در صورت بروز مشکل در لوله های تاسیسات ممکن است ناچار شوید بسیاری از موارد بازسازی را تکرار کنید. این کار موجب تحمیل هزینه های سنگینی میشود.

ما در گروه مهندسین سروچین با توجه به میزان بودجه شما انواع پلن های بازسازی اقتصادی یا بازسازی به صورت لوکس را به شما عزیزان معرفی میکنیم. در صورتی که هرگونه سوالی در ذهن شماست اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فاکتورهای مهم ظاهری در زمان بازسازی خانه در غرب تهران

در هنگام بازسازی ساختمان های غرب تهران و دیگر مناطق برخی موارد وجود دارند که بسیار به چشم میاید. پیشنهاد میکنیم اگر تصمیم به فروش و یا اجاره ساختمان را دارید، حتماٌ به موارد زیر توجه کنید.

ورودی ساختمان

وردودی خانه از قسمت های بسیار مهم منزل میباشد. شخص با نزدیک شده به خانه با دیدن ورودی منزل نگزشی درباره داخل ساختمان پیدا میکند. اگر واحد آپارتمانی شما دارای درب چوبی کهنه و قدیمی است آن را تعویض کنید. بهتر است که درب ضد سرقت نصب کنید که ظاهر بهتری دارد. اگر نیاز به رنگ آمیزی دارد، حتماً این کار را انجام دهید. اگر خانه ویلایی دارید، درب آهنی ورودی را حتماً رنگ کنید. سعی کنید که از رنگ های مثبت استفاده کنید. در صورت امکان درب ورودی به ساختمان را نیز به درب ضد سرقت تبدیل کنید. این تغییرات سبب میشوند هنگامی که شخصی وارد واحد شما میشود، ذهنیت مثبتی نسبت به درون ساختمان داشته باشد.

جاکفشی

جاکفشی نیز تاثیر بسزایی در لوکس به نظر رسیدن داخل واحد دارد. معمولا افرادی که دنبال اجاره مکانی هستند، واحدی را میپسندند که فضای کافی برای نگهداری وسایل داشته باشد و نیازی به صرف هزینه نداشته باشند. وجود یک جاکفشی زیبا و مناسب تاثیر زیادی روی دیدگاه این افراد دارد. همچنین در صورتی که قصد فروش خانه را بعد از بازسازی دارید، وجود یک جاکفشی دکوراتیو کار شما را بسیار سرعت میبخشد.

رنگ ها

رنگ دیوارها و سایر اجزا خانه تاثیر بسیار زیادی بر دیدگاه بیننده دارد. اگر واحد شما نیاز به رنگ آمیزی و یا کاغذ دیواری دارد حتماً با استفاده از رنگ های روشن این کار را انجام دهید. استفاده از رنگ های روشن و باز با تم خنثی باعث میشود خانه شما دلبازتر، بزرگتر و دلگرم کننده تر به نظر برسد.

آشپزخانه

آشپزخانه نیز تاثیر زیادی بر افراد خصوصاً بانوان دارد. وجود کابینت های جادار فاکتور بسیار مثبتی است. اگر کابینت ها قدیمی هستند و بودجه کافی برای تعویض آنها ندارید، شاید فقط با تعویض درب ها بتوانید آنها را زیباتر کنید.

بازسازی خانه های قدیمی در غرب تهران

هنگامی که تصمیم به بازسازی و نوسازی خانه ها یا آپارتمان های قدیمی را داریم برخی موارد وجود دارد که باید به آنها توجه ویژه ای کنیم. یکی از این موارد تاسیسات و لوله کشی ساختمان میباشد. در این بخش میخواهیم کمی درباره نوسازی لوله کشی ساختمان های غرب تهران صحبت کنیم.

معمولاً در ساختمان های پانزده سال به بالا، مشکلات مربوط به تاسیسات و لوله کشی ظاهر میشوند. شاید شنیده باشید که در ساختمان های قدیمی مزه یا رنگ آب تغییر کرده است. یا آب با افت فشار روبه‌رو میشود. و یا لوله ها دچار پوسیدگی شده اند. بهتر است بدانید که تاسیسات قلب ساختمان میباشد. برای قلب ساختمان باید بهترین تصمیم را بگیرید.

بازسازی تاسیسات غرب تهران 2
تغییر رنگ آب در اثر فرسودگی لوله های آهنی

یکی از تصمیم های مهم هنگام بازسازی ساختمان در غرب تهران استفاده از لوله های چند لایه میباشد. به چندین علت…

مزایای استفاده از لوله های پنج لایه در بازسازی

  • این لوله ها طول عمر بالای تا پنجاه یال دارند.
  • این لوله ها به دلیل ساختار پلیمری دچار زنگ زدگی، پوسیدگی و خوردگی نمیشوند.
  • به دلیل ساختار صیقلی درون لوله دچار گرفتگی نشده و باعث افت فشار آب نمیشوند.
  • به این دلیل که جرم نمیگیرند زنگ و مزه آب را تغییر نمیدهند.
  • عایق صوت و حرارت هستند و صدای جریان آب و همچنین حرارت لوله های آب گرم را احساس نمیکنید.

ساختار لوله های پنج لایه

لوله های پنج لایه از دو لایه پلیمری، دولایه چسب و یک لایه آلومینیومی ساخته شده‌اند. نصب این لوله ها بویژه با تجهیزات و اتصالات پرسی نیاز به تجربه و دانش اجرایی بالایی دارد. لذا حتماً از افراد متصص کمک بگیرید.

در خرید این گونه لوله ها از برندهایی استفاده کنید که علاوه بر داشتن کیفیت مطلوب محصولات خود را بیمه میکنند. تا در صورت خرابی و یا هر مشکلی، هیچ هزینه ای را پرداخت نکنید.

بازسازی اتاق خواب در غرب تهران

اگر تصمیم به بازسازی اتاق خواب دارید، در این بخش مواردی را بیان میکنیم که با کمک آنها میتوانید اتاق خوابی بزرگتر داشته باشید. یکی از موارد الگوی رنگی مناسب است. بیاد داشته باشید همواره استفاده از رنگ های خنثی انتخاب مناسبی برای اتاق خواب میباشد. رنگ های خنثی آرامش داشته و باعث متعادل شدن خواب میگردند.

رنگ بندی اتاق استاندارد
رنگ های مناسب برای بازسازی اتاق استاندارد

مواردی برای بازسازی اتاق خواب با ابعاد استاندارد

اگر اتاق خواب با ابعاد استاندارد دارید از الگوی رنگی آبی، سبز و رنگ های خنثی استفاده کنید. این ها رنگ های موجود در طبیعت هستند و موجب ایجاد آرامش میشوند. استفاده از رنگ آبی در طیف های کم و زیاد بسیار مناسب است. میتوانید برای گرم تر کردن فضا از اکسسوری های چوبی و طلایی استفاده کنید.

مواردی برای بازسازی اتاق خواب با ابعاد کوچک

اگر اتاق خواب شما کوچک است استفاده از رنگ های لیمویی و آبی کمرنگ توصیه میشود. البته برای اتاق خواب های کوچک همیشه اولین پیشنهاد رنگ سفید است. استفاده از رنگ های روشن باعق میشود نوری بیشتری در اتاق داشته باشید و فضا بزرگتر دیده شود.


بررسی کامل نمونه پروژه‌های بازسازی خانه همراه با ارائه ریز کامل هزینه ها به تومان