بازسازی خانه در کرج همراه با گروه بازسازی سروچین

بازسازی خانه کرج

بازسازی خانه در کرج چه آپارتمان یا منزل مسکونی باشد یا ساختمان تجاری و اداری همیشه از رونق زیادی برخوردار بوده است. شاید علت محبوبیت تعمیرات ساختمانی در کرج گران بودن قیمت خرید ملک در مقایسه با بازسازی ساختمان باشد. شرکت بازسازی ساختمان سروچین و رزومه‌ای درخشان در طراحی دکوراسیون و بازسازی خانه در کرج آماده همکاری با شما کارفرمایان عزیز میباشد. ما در تمام مناطق شهر کرج مانند جهانشهر، مهرشهر، گوهردشت (رجایی شهر)، عظیمه، فردیس، باغستان و … در خدمت شما عزیزان هستیم. طراحی داخلی و بازسازی خانه، مغازه، رستوران، دفتر اداری و … در گروه پیمانکار سروچین صورت میگیرد. در صورتی که هرگونه سوالی در ذهن دارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید، اکنون با کارشناسان ما در تماس باشد.

تماس با کارشناسان سروچین
۰۹۱۲۲۰۹۱۹۴۰

هزینه تعمیرات ساختمان و بازسازی خانه در کرج

همانطور که میدانید هزینه های بازسازی ساختمان با توجه به آنچه نیاز دارید و آنچه در ذهن شماست بسیار متفاوت است. از نوع متریالی که استفاده میکنید تا بسیاری موارد دیگر. با این حال ما در بخش بازسازی خانه تهران، قیمت های انواع متریال های پرفروش را در فرآیند بازسازی خانه ذکر کرده‌ایم. همچنین در جدولی اجرت و دستمزد بخش های گوناگون بازسازی را آورده‌ایم. علاوه بر اینها با ذکر چند نمونه‌کار در متراژهای مختلف و ارائه تصاویر و ریز هزینه های آنها تلاش کردیم تا بتوانید برآوردی تقریبی نسبت به هزینه های بازسازی منزل در کرج داشته باشید. به هر حال اگر هرگونه سوالی دارید با کارشناسان ما در تماس باشید.

هزینه بازسازی خانه در کرج
با توجه به سلیقه، نیاز و میزان بودجه شما هزینه بازسازی میتواند بسیار متغیر باشد. جهت برآورد هزینه بازسازی خانه در کرج با کارشناسان ما در تماس باشید.

نمونه کار های بازسازی ساختمان در کرج به همراه برخی هزینه هاروش های کاهش هزینه بازسازی خانه

بد نیست تا با مطالعه چند نکته زیر شیوه های به حداقل رساندن هزینه بازسازی ساختمان را بدانید و از دوباره کاری و هزینه های اضافه جلوگیری کنید.

دقت در تخریب و مدیریت نخاله ها

مدیریت در تخریب در پروژه های بازسازی ساختمان بسیار اهمیت دارد. بهترین روش این کار طراحی قبل از بازسازی است. به همین دلیل همیشه تاکید دارید که قبل از شروع کار، طراحی دقیقی از پروژه داشته باشید. در بسیاری از موارد با کمی خلاقیت میتوانیم حجم تخریب را کاهش داده تا علاوه بر کمتر کردن هزینه های تخریب، قیمت کمتری نیز برای خرید مصالح نو و اجرای طرح جدید بپردازیم..

همچنین گاهی با تخریب درست و اصولی میتوان از بخشی از مصالح تخریب شده با اجرای طرح جدید استفاده کرد. یا شاید آنها را به عنوان ضایعات فروخت. گاهی جمع همین هزینه های کم مبلغ قابل توجهی صرفه‌جویی به همراه دارد. علاوه بر اینها با جلوگیری از ایجاد زباله و نخاله ساختمانی به محیط زیست کمک شایانی کرده‌اید!

بررسی بازار بعد از طراحی و قبل از خرید متریال

بعد از انجام طراحی و قبل از شروع به تخریب و بازسازی، طبق طرحی که در دست شماست برآوردی از هزینه ها داشته باشید. با بررسی بازار قیمت متریال مورد نیاز و همچنین ارزان ترین فروشنده آنها را بیابید. بیاد داشته باشید که گاهی یک جنس با یک برند با قیمت های گوناگونی عرضه میشود. هیچ چیز به اندازه گران خریدن جیب شما را تهدید نمیکند. البته در صورتی که با مجموعه سروچین همکاری میکنید، کارشناسان ما به بهترین شکل این کار را انجام میدهند.

بازسازی ساختمان کرج
اگر تصمیم به بازسازی خانه در کرج را دارید و حتی اگر بودجه کافی نیز دارید، با بررسی دقیق بازار تلاش کنید لوکس ترین متریال را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.
قیمت را فدای کیفیت نکنید

گاهی بدلیل محدودیت بودجه تصمیم میگیریم که اجناسی با قیمت کمتر و کیفیت پایین تر خریداری کنیم. دقت کنید که گاهی یک انتخاب ارزان بعدها هزینه های تعمیر و نگهداری و یا حتی تعویض هنگفتی ایجاد میکند. برای مثال یک عایق کاری نامناسب ولی ارزان میتواند کف سرویس بهداشتی شما را مدت درگیر کرده ویا شاید شما ناچار به تخریب مجدد ان شوید. اگر بودجه محدودی دارید به شما پیشنهاد میکنیم به جای استفاده از اجناس با کیفیت پایین، طراحی خود را ساده تر کرده و موارد غیر ضروری را حذف کنید و انجام ندهید. به جای آن موارد باقی مانده را باکیفیت بالا بازسازی کنید.

استفاده از مصالح لوکس در بازسازی خانه

آنچه در مورد بالا بیان شده به این معنی نیست که در صورت بودجه محدود، از مصالح لوکس و گرانقیمت استفاده کنید. مسلماً استفاده از سنگ اسلب یا ترموود برای دیوار تلویزیون گران تمام میشود. بنابراین از اجناس با کیفیت ولی با قیمت مناسب استفاده کنید.

تغییر طراحی بعد از شروع کار

تا حد امکان طرحی را که انتخاب کرده‌اید، تغییر ندهید. این کار باعث دوباره کاری در برخی موارد و ایجاد هزینه های اضافی میشود.

با افراد با تجربه کار کنید

فراموش نکنید افراد و شرکت های باتجربه در زمینه بازسازی ساختمان در کرج، منصف ترین فروشندگان و استادکاران را می‌شناسند. علاوه بر آن به علت داشتن تجربه کافی با نظم و برنامه‌ریزی صحیح هزینه ها را به حداقل میرسانند.

بازسازی سرویس بهداشتی کرج
یک گروه طراحی و پیمانکاری باتجربه با استفاده از مصالح و متریال نه چندان گران بازسازی سرویس بهداشتی، حمام، و دیگر قسمت های خانه را به زیبایی اجرا میکند.

طراحی داخلی قبل از بازسازی ساختمان

طراحی داخلی ساختمان قبل از شروع به کار بازسازی شیوه حرفه‌ای و درست انجام این کار است. گاهی افراد برای دیزاین و بازسازی فضای خانه ایده خاصی ندارند. یک طراح حرفه‌ای ابتدا فضا را به صورت کامل آنالیز و ارزیابی میکند. ایراد و ایده های خود را مطرح میکند. او با بودجه بندی و برنامه ریز باعث صرفه‌جویی زمان، انرژی و پول میشود. یک طراح باتجربه با توجه به سلیقه و آنچا در ذهن شماست و تجارب خود، دیزاین و سبک مورد علاقه شما را نمایش میدهد. طراح فضای خانه شما را قبل از بازسازی ساختمان با تصاویر بسیار طبیعی به شما نشان داده و شما را در تصمیم گیری همراهی میکند.

بازسازی خانه های کوچک در کرج

هنگام طراحی و بازسازی خانه یا اپارتمان کوچک رعایت نکات زیر سبب دلبازتر شدن و بزرگتر به نظر آمدن فضا میشود.

سعی کنید در طراحی دکوراسیون منزا از رنگ های روشن استفاده کنید. رنگ هایی مانند سفید، استخوانی، بژ، طوسی و … . رنگ های روشن فضا را بزرگتر جلوه میدهند.از شیشه های رنگی و آینه های قدی استفاده کنید. رفلکت شیشه ها و انعکاس نور و روشنایی توی آینه ها باعث بزرگتر به نظر رسیدن فضا میشوند.

نور در فضاهای کوچک بسیار اهمیت دارد. برای روشن تر کردن فضا از ال ای دی ها و نورهای مخفی استفاده کنید. فراموش نکنید که فضای روشن تر، دلبازتر نیر هست.

سعی کنید فضاهای خالی ایجاد کنید. از اکسسوری های کوچک و شلوغ استفاده نکنید. برای خلوت تر کردن فضا از مبلمان های چندکاره استفاده کنید. تلویزیون را روی دیوار نسب کنید.

از طرح ها و کاغذ دیواری های عمودی استفاده کنید. اینگونه سقف بلندتر به نظر میرسد و در نتیجه فضا بزرگتر دیده میشود.


بررسی نمونه پروژه‌های بازسازی خانه و ارائه ریز کامل هزینه‌ها


شرکت بازسازی خانه سروچین

بازسازی ساختمان در کرج را همراه با باتجربه ترین طراحان و تیم اجرایی بازسازی انجام دهید. ما در گروه پیمانکاری بازسازی خانه سروچین با در اختیار داشتن متخصصین متبحر در تمامی مناطق استان البرز و کرج در خدمت شما هستیم.

هموراه میتوانید جدیدترین نمونه‌کارهای بازسازی را در وبسایت ما مشاهده و با بررسی ریز قیمت های ارائه شده، برآورد مناسبی از هزینه بازسازی ساختمان در کرج داشته باشید.