بازسازی خانه اندیشه

بازسازی خانه در اندیشه را به بهترین ها بسپارید.

کلیه خدمات بازسازی آپارتمان در شهز جدید اندیشه توسط تیم طراحی و اجرای شرکت بازسازی ساختمان سروچین صورت میپذیرد. شرکت سروچین با رزومه ای درخشان در زمینه خدمات بازسازی ساختمان و در اختیار داشتن طراحان دکوراسیون داخلی و عوامل اجرایی متخصص و باتجربه جهت نوسازی منزل در خدمت شما میباشد. در صورتی که هرگونه سوالی در ذهن شماست یا نیازی به مشاوره درباره نحوه و مراحل بازسازی ساختمان دارید اکنون با کارشناسان ما در تماس باشید.

برآورد هزینه بازسازی خانه، اطلاعات تماس جهت مشاوره بازسازی ساختمان و جدول برندهای پرفروش در پروژه‌های بازسازی

تخمین هزینه بازسازی ساختمان

تخمین هزینه ساخت کابینت

تماس با کارشناسان سروچین

مهندس منصور سیف الهی طرقی ۰۹۱۲۲۰۹۱۹۴۰

مهندس حسن سیف الهی طرقی ۰۹۳۰۲۰۹۱۹۲۰

قیمت بازسازی خانه در اندیشه:

هزینه بازسازی ساختمان به عوامل بسیاری بستگی دارد. از متراژ واحد گرفته تا نوع و کیفیت متریال مصرفی و … . با این حال ما در بخش دیگری به تفضیل درباره قیمت متریال های مختلف و اجرت آنها و همینطور پرفروش ترین برند های مصالح ساختمانی در ایران صحبت کرده و جداول مربوطه را ذکر کرده ایم. در صورتی که میخواهید برآورد هزینه بازسازی خانه در اندیشه را بدانید، پیشنهاد میکنیم بازسازی ساختمان را بخوانید.

مراحل بازسازی خانه در اندیشه

بازدید

پس تماس کارفرما قرار بازدید حضوری از پروژه با توافق طرفین تنظیم میشود. هدف از این بازدید مشاهده دقیق شرایط کنونی ساختمان و همینطور آگاهی از خواسته های کارفرما میباشد.

قرارداد

بعد از ارائه چند ایده اولیه و برآورد هزینه های در صورت توافق قرارداد کتبی نوشته میشود. در این قرارداد. در قرارداد زمان تحویل پروژه، نحوه پرداخت و همینطور هزینه های دیرکرد ذکر میشود.

طراحی

چندین طرح مختلف از بارسازی خانه طراحی شده و به کارفرما ارائه میشود. ایشان بنا به سلیقه خود و مشاوره با کارشناسان ما از میان طرح های موجود یک یا دو طرح را انتخاب میکند. نهایتاً از طرح های منتخب رندر گیری شده تا ایشان با مشاهده تصاویر سه بعدی با دید بازتری طرح نهایی را انتخاب کند.

اجرا

در نهایت و بعد از انتخاب نهایی طرح، تیم اجرایی گروه سروچین وارد کار شده و مراحل تخریب و بازسازی و تحویل نهایی مطابق با قرارداد به پیش میرود.

نقاشی ساختمان در اندیشه

نقاشی و رنگ آمیزی خانه از مراحل پایانی بازسازی خانه میباشد که کیفت اجرای آن تاثیر بسزایی در زیبایی نهایی پروژه دارد. نقاشی ساختمان در اندیشه توسط نقاشان ساختمانی ممتاز در تهران و همچنین باکیفیت ترین رنگ های روغنی، پلاستیک و اکرلیک صورت میپذیرد.

تعمیرات خانه در اندیشه

در طی مراحل باسازی صفر تا صد ساختمان در اندیشه کلیه خدمات کناف کاری، نصب کاغذ دیواری، ساخت و اجرای سقن کاذب، نصب پارکت و کفپوش و … توسط ماهرترین متخصصین مربوطه اجرا میشود.

هدف نهایی گروه بازسازی ساختمان سروچین تبدیل خانه شما به منزل رویاهایتان میباشد. ما تلاش میکنیم با ارائه باکیفیت ترین خدمات بازسازی همراه با قیمت مناسب و رقابتی رضایت کامل شما را جلب نماییم.

در پایان پیشنهاد میکنیم نمونه کارهای بازسازی ساختمان را همراه با تصاویر قبل و بعد و ارائه ریز هزینه های انجام شده مشاهده کنید. بررسی نمونه کارهای زیر دید شما را در زمینه مراحل بازسازی خانه در اندیشه و هزینه های آن بسیار بازتر میکند.