بازسازی خانه گیشا (برخی هزینه ها)

بازسازی خانه گیشا

با ارائه نمونه‌کاری دیگرب مربوط به بازسازی ساختمان در گیشا، تهران همراه شما هستیم. این پروژه مربوط به بازسازی خانه سه خوابه به متراژ ۱۳۰ متر مربع میباشد. البته بنا به خواسته کارفرما یکی از اتاق خواب ها به کلازت تبدیل شده است. تاریخ پایان پروژه مرداد ۱۴۰۰ میباشد. جهت بررسی تصاویر پروژه بازسازی خانه گیشا به همراه ارائه برخی هزینه ها، با ما همراه باشید.

پیش از بررسی هزینه های بازسازی خانه در گیشا به اطلاع میرسانیم گروه بازسازی سروچین با در اختیار داشتن متخصصین باتجربه طراحی و اجرا آماده بازسازی ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری در کلیه مناطق غرب تهران می‌باشد.

برآورد هزینه بازسازی خانه، اطلاعات تماس جهت مشاوره بازسازی ساختمان و جدول برندهای پرفروش در پروژه‌های بازسازی

تخمین هزینه بازسازی ساختمان

تخمین هزینه ساخت کابینت

تماس با کارشناسان سروچین

مهندس منصور سیف الهی طرقی ۰۹۱۲۲۰۹۱۹۴۰

مهندس حسن سیف الهی طرقی ۰۹۳۰۲۰۹۱۹۲۰

بازسازی شامل ها، اتاق ها، سرویس های بهداشتی و آشپزخانه بوده ولی تغییرات زیادی در پلان ساختمان انجام نشده است. ارتفاع سقف این آپارتمان ۲۷۰ سانتی متر میباشد. سبک طراحی و اجرای بازسازی این خانه واقع در محله گیشا تلفیقی از کلاسیک و مدرن میباشد.

بازسازی کف ساختمان با استفاده از سنگ ۶۰*۶۰ انجام شده است. جنس سنک دهبید میباشد و هزینه آن ۵۰۰ هزار تومان برای هر متر. بدون هزینه چسب، حمل و نصب.

بازسازی خانه گیشا 1
موقعیت این ستون سازه ای به گونه ای بود که هر گونه طراحی جهت پوشش آن سبب تنگ شدن فضا میشد.

چهارچوب های دربهای داخلی عوض نشده و روکوب چوب خورده اند. درب ها ام دی اف با رنگ پلی اورتان بوده و هر لنگه درب نیز در حدود سه میلیون تومان میباشد.

بازسازی سرویس بهداشتی بعد گیشا

داخل سرویس ها از سرامیک پالرمو استفاده شده است و هزینه آن در دود ۳۵۰ هزار تومان برای هر متر. سرویس فرنگی والهنگ (دیواری میباشد). هزینه خرید و نصب تجیزات آن در حدود ۸ میلیون تومان بوده است. برند شیرآلات داخل سرویس نیز شودر است. یکی از دیوارهای سرویس با سرامیکی کار شده است که با واترجت برش خورده است. هزینه برش آن در حدود یک میلیون تومان برای هر متر بوده است. (البته در این حالت قیمت سرامیک محاسبه نمیشود)

کابینت ها ام دی اف هایگلس ترک میباشد. کل قیمت خرید و اجرای کابینت در حدود ۱۲۰ میلیون تومان میباشد. صفحه کابینت و میز کنار آن و همجنین بین کابینتی کوارتز میباشد. از کوارتز ایرانی استفاده شده است و هزینه انها در حدود ۴۰ میلیون تومان

بازسازی خانه گیشا
کابینت آشپزخانه ام دی اف هایگلس میباشد.

در سقف های کاذب و دیوارها از نوعی ابزار پلی اورتان استفاده شده است. هزینه خرید کل این ابزار ها ۱۲ میلیون تومان بوده است.

هزینه بازسازی سقف شامل خرید اجناس و اجرا نیز ۲۰ میلیون تومان بوده است.

هزینه کناف نیز در حدود ۲۰ میلیون تومان بوده است.

در سالن ها دو عدد رادیاتور استیل ایستاده جایگزین رادیاتورهای قدیمی شده است. قیمت هر دو عدد ۲۰ میلیون تومان.

بازسازی حمام گیشا
بازسازی سرویس بهداشتی

سیستم سرمایش خانه از کولر آبی به داکت اسپیلت تبدیل شده است.

در این خانه از قرنیزهای سفید رنگ استفاده شده که هزینه خرید و نصب آنها ۳ میلیون تومان بوده است.

کلید و پریزهای موجود در پذیرایی به صورت لمسی و برند نستک (nestech) میباشد. قیمت هرکدام ۸۰۰ هزار تومان.

در اتاق لاندری از نوعی سرامیک های آجری استفاده شده است و قیمت آنها ۱۸۰ هزار تومان برای هر متر

در سرویس بهداشتی اتاق مستر نیز ترکیبی از اسلب و سرامیک معمولی اجرا شده است.قیمت سرامیک معمولی ۳۰۰ هزار تومان برای هر متر و اسلب نیز به قیمت ۷۵۰ هزار تومان برای هر متر خریداری شده است.

هزینه خرید تجهیزات و اجرای کلیه کمد ها شامل کلوزت و … در حدود ۱۰۰ میلیون تومان میباشد.

درب ورودی نیز به قیمت ۷٫۵ میلیون تومان خریداری شده است.

در این قسمت هزینه های یکی دیگر از پروژه های بازسازی خانه در غرب تهران (گیشا)، به همراه برخی قیمت بیان شد. همکاران ما در بخش تحریریه گروه بازسازی ساختمان سروچین تلاش میکنند تا با بیان ریز هزینه های پروژه های بازسازی گوناگون، برآورد و تخمین هزینه بازسازی منزل شما را ساده تر کنند. با مطالعه ریز هزینه های پروژهای مختلف در بخش بازسازی خانه میتوانید با قیمت های بخش های مختلف بازسازی از تعویض و نصب کابینت گرفته تا کناف کاری و بازسازی سرویس بهداشتی آشنا شوید.

شرکت سروچین با در اختیار داشتن برترین طراحان و پیمانکاران اجرایی آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات بازسازی ساختمان در شرق تهران به شما عزیزان میباشد. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید و یا هرگونه سوالی در مورد بازسازی خانه در ذهن شماست اکنون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *